אלון גל חושף: השיטה המהפכנית לכיצד להפוך את המינוס בבנק לפלוס?!

אם תהיתם על מה המדינה חיה, ממה הבנקים מתפרנסים ולמה מעמד הביניים שזה מרבית האוכלוסייה לא מצליחה להוציא את הראש מערימת החובות, זה לא בהכרח בגלל יוקר המחיה, זה לא כי אתם יוצאים לבית קפה פעם בשבוע וגם לא בגלל שאתם נוסעים לאילת בפסח. זה בגלל סיבה אחת ועיקרית- חוסר התייעלות כלכלית! אלון גל, מנטור עיסקי ומומחה להתייעלות כלכלת הבית כאן לשפוך אור על הנושא.

במציאות של העולם המערבי יש דבר אחד שמעסיק כל משפחה, הוא המקור המרכזי לבעיות בכל זוגיות והוא הפך לדאגה העיקרית של בחור ובחורה צעירה שמסיימים את השירות הצבאי וממשיכים למוסד לימודי וזה המצב הכלכלי שלאחר השנים היפות של חיינו. 

המציאות היא שבמעמד הביניים מספיק הוצאה אחת לא מתוכננת של 8000 שקלים על מנת לערער את הביטחון הכלכלי של משפחה ממוצעתת ממעד הביניים. מומחים מכל העולם לכלכלה יגידו לכם שאנחנו למעשה גדלנו על גורמים מעכבים ומכשילים לא נכונים ומוטעים שלא מאפשרים לנו להתקדם ולחסוך מספיק כסף. כל הזמן אמרנו לנו שזה כי מחירי הדירות יקרים, מחירי זה בגלל שאנחנו מבזבזים יותר מדי בבתי קפה, מסעדות ואפילו איזו חופשה קטנה בחול, אבל המציאות? שזה בכלל לא קשור לזה. 

לעשות כסף? דווקא קל...אבל איפה בכל זאת הבעיה?

פסיכווגים מובילים טוענים כי יש  2 בעיות עיקריות בכל הקשור לעשיית כסף: הראשונה מדברת על מה שזה דורש מנטלית בכדי לעשות אותו. כלומר איך להתגבר על הגורמים הפנימיים שמכשילים אותנו ולא מאפשרים להתמודד עם הפחדים שלנו לקום ולפרוץ. הבעיה השניה היא איך להתמודד עם המצב הזה שעשינו את הכסף ולהמשיך לקיים חיים כיפים, לא לחוצים וגמישים שיאפשרו לנו גם להנות ממנו, ולא לשקוע לתוך העבודה התובענית שלא מאפשרת שום הנאה. 

למעשה, ההתעסקות בכיצד פיזית לעשות את הכסף היא בכלל לא בעיה מאחר וממתברר  כי מומחים רבים מעידים שלהרוויח את הכסף מבחינה מעשית,כלומר לבצע את שרשרת הפעולות הנדרשות, זו משימה מאוד פשוטה טכנית, שכמעט כל אחד יכול לבצע אותה. 

מסקירה נרחבת של הדרכים השונות לייצר כסף ובכמויות, הבנו שלא הרבה מסוגלים לעוד בתאים שזה דורש, כלומר בהשקעת הכסף, בלקיחת הסיכונים, בהתמודדות עם הפקת הלקחים והסבלנות הדרושים בתהליך הלמידה של עשיית הכסףבכמויות ומהר. למעשה מה שנקרא: "לא כולם בנויים לעשות עסקים"

קבלו מידע מפורט יותר, בחינם וללא התחייבות ->

אני מאשר/ת קבלת דיוורים וסמסים מחברת מבראשית אמריקה ישראל בע״מ וחברת תות תקשורת.

אבל כשהגענו לאלון גל, מנטור עיסקי, ויועץ לכלכלת הבית, מייסת בית הספר תות תקשורת ותוצאות, בא ומספר לנו על שיטת לעשות כסף, לא באמצעות השקעה ולא באמצעות סיכון, אלא באמצעות מינוף פשוט. 

"אנשים אפילו לא יודעים כמה הם מוציאים בחודש ועוקבים אחר התקציב המשפחתי שלהם וזאת בעיה שלא לוקחים אחריות על ההוצאות הכלכליות שלנו. אנחנו צריכים להתחיל לבנות בסיס חזק בכל הקשור בכספים שלנו" אומר גל.

 

מינוף..מינוף..מינוף! הכסך פה- רק תאסוף אותו

למה לחפש דרכים של להשקיע כסף כשיש לנו כסף מול העיניים? למה פשוט לא למנף אותו? הרי יש לנו משכורת מסויימת ויש לנו הוצאות קבועות, אז למה בהפרש שנותר אנחנו לא עושים את מהשצריך ומייצרים לו ריבית קבועה שהיא תהיה תוכנית החיסכון שלנו? הרי מינוף זה השיטה הכי בסיסית שקיימת בספרים ואנשים פשוט לא מתייחסים אליה והיא יכולה להכניס לנו מאלפים ועד עשרות אלפי שקלים בשנה. 

"מסגרת אשראי זה השקר הכי גדול של הבנקים"

כולנו רוצים מסגרת גדולה, אבל חשבתם פעם מה זה מסגרת? זה שם יפה להלוואה וחובות. חובות עמוקים שאתם נכנסים אליהם ופשוט נותנים מעטפת יפה וורודה לריביות שעכשיו צריך להחזיר. מה גובה הריבית? אפשר לומר שחופשה שנתית כבר לא תהיה אלא תיקחו עוד הלוואה ואת ההלוואה אתם תחזירו במונחי ריבית שלא האמנתם שקיימים. והחלק הכי מצחיק? שיש דכים לסגור לכם את החובות הקיימים היום (ממינוס ועד הלוואות שלקחתם) בצורה כל כל כך פשוטה שאפילו תישארו ברווח וזאת? רק ב- 3 חודשים.

המידע לצמיחה כלכלית שם אבל מי יגלה לכם את הסוד?

למה לא מספרים לכם את זה?למה הפקיד הבנק שאמור להיות החבר הכי טוב שלכם לא מגלה לכם את האפשרות שתחסוך לכם עשרות אלי שקלים בראייה של 5 שנים? כי פשוט אין סיבה! הכסף הכי גדול שאתם מפסידים זה אפילו לא בבזבוזים שלכם בקניות או בטיולים. זה הכסף שאתם לא מודעים שאתם משלמים אותו והוא פשוט יורד כל יום, כל חודש, כל השנה..כל חייכם!.

מעמד הביניים- בדרך לצמחיה כלכלית ללא תלות במדינה!

אלון גל אחרי ששבר את עולם ההתייעלות הכלכלית ומנלה את התוכנית משפחה חורגת, תוכנית שהמטרה שלה לצאת מהמינוס ולייעל את הכספים לצמיחה כלכלית יוצא עכשיו בתוכנית חדשה מהפכנית שבא לתת את התקווה למעמד הביניים.

המירוץ לדירה ב- 180 יום, תוכנית לחיסכון כלכלי בחינם! שתעניק לכם את הידע הבסיסי לחסוך אלפי שקלים כנראה כבר ממחר.

לראשונה בישראל, לזמן מוגבל המידה שלו כולנו חיכינו לו נחשף: 

אם גם אתכם מעניין ללמוד עוד בנושא, לחצו כאן או הירשמו למטה למעבר לקורס חינמי שבו אלון גל ילמד אתכם על התוכנית שהולכת לעשות את השינוי הכי גדול שאי פעם נצפה במעמד הביניים!

ובנוסף איך לייצר מהכסף שלך יותר כסף וזאת מבלי להשקיע דבר. 

 

קבלו מידע מפורט יותר, בחינם וללא התחייבות ->

אני מאשר/ת קבלת דיוורים וסמסים מחברת מבראשית אמריקה ישראל בע״מ וחברת תות תקשורת.