אל תתבלבל: "ביום שהבוס יפטר אותך, אתה תדע איך לחסוך ל-86,000 לוקחי משכנתאות (היסטריים) מאות אלפי שקלים ועל הדרך להרוויח משכורת מכובדת של 10,000-30,000 שקל בחודש"

זאת ההבטחה של עדי שטרן (42), מי שבצעירותו נבחר לאחד מ-10 מנהלי ההשקעות הצעירים והמבטיחים בישראל (על ידי מגזין "גלובס") ובימים אלה "מסדר עתיד" לישראלים רבים, תוך שהוא לא חושש לדבר על ה'תכנית' שלטענתו יכולה להכניס שכר של 10-30 אלף שקלים בחודש תוך חודשיים מהיום גם למי שאין תואר ביד. נשמע טוב? יותר מדי אפילו, אז יצאנו לבדוק במה מדובר.

בשנת 2018 נטל על עצמו הציבור בישראל משכנתאות בשווי מצטבר של כ-60 מיליארד שקלים, מדובר בסכום אדיר ומהצד נראה כאילו אין מעצור או הרתעה שתניע אותנו מנטילת אותן הלוואות, אבל זה בהחלט העיר משלוותו את שטרן, שהחליט להרים את הכפפה ולחשוף בפנינו איך כל אדם בישראל יכול להפוך ליועץ משכנתאות רווחי ולנטרל את "עוקץ הבנקים" למשכנתאות כבר בתוך 60 יום.


שטרן: "להשיג את הידע הדרוש כדי להיות יועץ משכנתאות היום זה כמו לקנות דירה בתל אביב של 1995"

תגיד, יש צד יפה ורווחי בעולם המשכנתאות שכולנו כל כך נרתעים ממנו?
"בוודאי, הצד היפה של המשכנתאות נמצא בתחום הייעוץ, ומי שיהיה זריז וישתחל אל הענף הזה רגע לפני שהרגולציה והחסמים מגיעים אליו - יוכל להבטיח לעצמו עתיד עם מקצוע מכובד ורווחי. זה נכון שמשכנתא היא מוצר פיננסי מסוכן, כולנו יודעים שמסוכן לקחת הלוואות בסכומים גדולים ולפרוש אותם על עשרות שנים עם החזרים של אלפי שקלים בחודש, אבל כשחוסר הידע של הציבור מצטרף לעובדה שאנחנו נפגשים עם המשכנתא פעם אחת בחיים בדרך כלל, זה גורם לנו להגיע לבנק בעמדה נחותה ולקחת הלוואה שלא מתאימה לנו.

ההתחייבות שלנו לריביות גבוהות ומיותרות גורמת לנו להחזיר לבנקים עשרות ומאות אלפי שקלים בתנאי עסקה שלא מיטיבים איתנו בלשון המעטה - ומלווים אותנו בשנים המשמעותיות ביותר בחיינו".

לצפייה בשיעור החינמי בנושא ייעוץ משכנתאות לחץ כאן>>


אז מה, אף אחד לא ייקח יותר משכנתא בישראל?
"אנשים ימשיכו כמובן לקחת משכנתאות, אבל הם יעשו את זה כשלצידם יושב יועץ משכנתאות שמדבר באותה שפה של הבנק, שיודע להתמקח על תמהיל ההלוואה והריבית מול הבנק ושמוציא את הלקוח עם משכנתא ראויה, כזאת שבשורה התחתונה חוסכת לו עשרות ומאות אלפי שקלים, וכל זה קורה מהסיבה הפשוטה שהכח האמיתי נמצא בידיים שלנו ולא של הבנקים, ואת זה יודע כל יועץ משכנתאות, ותמורת הידע הזה הוא גובה עמלה ממוצעת של כ- 6,000 שקלים מכל תיק".

עדי בוא נהיה מציאותיים רגע, הבנקים למשכנתאות לא יכעסו עליך קצת שאתה מלמד איך לנגוס ברווח שלהם??
"אני יכול להגיד לך שהכעס צריך להיות מופנה כלפי הבנקים למשכנתאות ולא כלפיי, אני כאן כדי שאנשים יידעו שהם יכולים לעבור קורס ולהיות יועצי משכנתאות, שזה מקצוע מאוד מבוקש ורווחי בישראל, ועל הדרך אני אשמח לעקור מהשורש חלק מהמיתוסים שאופפים את עולם ייעוץ המשכנתאות, מיתוסים בסגנון של "חייבים להיות אקדמאים עם תואר כדי להצליח בתחום", או "אנשים לוקחים משכנתא בבנק לבד בלי ייעוץ" והטעות הגורלית של כל כך הרבה ישראלים שחושבים שאנשים לא אוהבים לשלם על ייעוץ, או שצריך להיות טוב במתמטיקה וכלכלה כדי להיות יועץ משכנתאות - וזה לא נכון בכלל. המציאות היא שמדובר במקצוע מבוקש שכל אחד יכול ללמוד ולהיות יועץ משכנתאות מוסמך כבר אחרי חודשיים של הכשרה".


שטרן: "בזמן שהבנקים חוגגים, הציבור אוכל אותה במשכנתאות עם תנאים נוראיים ואתה ואני יכולים להציל אותם"

אפשר להיות יועץ משכנתאות שמרוויח עשרים אלף שקל בזמן כל כך קצר ובלי תואר ביד?
"ברור שאפשר אבל כדאי מאוד להזדרז, אני אומר את זה כי נכון לרגע זה ענף "ייעוץ המשכנתאות" הוא ענף פרוץ, זה אומר שאין עליו רגולציה ולא צריך לעבור מבחנים של אף רשות, וזה רק עניין של זמן עד שהרגולציה תגיע ולא יהיה קל להפוך ליועץ כמו היום. זה קרה בעולם הביטוח ובעולם התיווך ולהשיג את הידע הדרוש לייעוץ משכנתאות היום - זה כמו לקנות דירה בתל אביב של 1995".

אני מבין שכדאי למהר, אבל לא גילית לי איך יועץ משכנתאות מרוויח 20 אלף שקל?
"זאת ההבטחה שלנו ומאחורינו עומדים כ- 700 בוגרים שסיימו את הקורס, ואני לא תולה את המספר הזה במזל או בהבטחות שווא, להיפך, יש לנו ביד שיטה מסודרת שעובדת ואני מכוון לרווח גבוה יותר מעשרים אלף שקל בחודש וכל אחד יכול להגיע לסכומים האלה. תבין, ברגע שלקוח משלם שש אלף שקל על תיק משכנתא ממוצע, כל מה שצריך לעשות זה למצוא 3 או 4 לקוחות בחודש, ואני מזכיר לך שעם ישראל הוא עם "חובב משכנתאות" שנטל על עצמו בשנת 2018 משכנתאות בסכום מצטבר של כ- 60 מיליארד שקלים, זאת הסיבה העיקרית שאני מכשיר אנשים להיות "יועצי משכנתאות", אפשר להרוויח כאן כסף ולעשות את זה בעזרת קורס מקצועי שמועבר באינטרנט".

אתם מלמדים איך להיות יועצי משכנתאות, זה לא יפגע בכם כשבוגרים יתחרו על הרווחים שלכם?
"60 מיליארד שקל בשנה שמגלגל שוק המשכנתאות מתחלקים יפה מאוד בין כולם, ויש עוד הרבה מאוד מקום ליועצי משכנתאות, יותר מזה, זה תחום שנמצא בחיתולים שלו וזה הזמן להיכנס אליו - בארצות הברית אתה לא הולך לבנק ולוקח משכנתא בלי יועץ צמוד אליך שמנהל את כל ההתקשרות מול הבנק, כי לאדם הממוצע אין מספיק ידע וכלים כדי להתמודד מול בנק למשכנתאות, זה דויד וגוליית רק בלי הסוף הטוב - הבנקים תמיד מנצחים ומכתיבים את החוקים ואת הריביות.

מעבר לזה, ברגע שאני ארגיש שהלימודים פוגעים או נוגסים בפעילות שלנו אני אשקול את צעדיי מחדש, אבל עד שזה יקרה, אני ממליץ מאוד לכל מי שמחפש מקצוע מכובד ורווחי או מי שעומד לפני לקיחה של משכנתא או מיחזור - לעבור את הקורס הזה, כדי שבעוד חודשיים יהיה לך ביד ידע מקצועי כדי לטפל במשכנתא שלך, של בני המשפחה והחברים או כמובן לקוחות חדשים. עלות הקורס שווה לסכום שתשלם ליועץ שמלווה אותך, אז למה לא ללמוד בעצמך ולהשיג על הדרך מקצוע שתמיד יכול לשמש אותך, אפילו אם אתה לא עוסק בזה היום".


אחד הבוגרים שלנו מלווה זוג למשכנתא

תגיד, למי בכלל מתאים להיות יועץ משכנתאות?
"אני מרגיש שאנחנו עוזרים לאנשים שמחפשים מקצוע מכובד ורווחי ולא מתאים להם לחיות עם בוס על הראש, אנשים שכל מה שבא להם זה למצות את הפוטנציאל שלהם ולהרוויח סכומים של 20 וגם 30 אלף שקל בחודש - בלי להיכנס עכשיו למסלול של 3 או 4 שנים באוניברסיטה ובלי לשלם עשרות אלפי שקלים על תואר. אבל גם אם אתה הייטקיסט שחושש מפיטורים ורוצה מקצוע שישאיר אותך באותה רמת הכנסה פחות או יותר, או פנסיונר שרוצה מקצוע מכניס ומתגמל גם לפנסיה - אז אתה מוזמן להצטרף".

אנשים שעומדים לפני נטילת משכנתא גם יכולים להפוך ליועצי משכנתאות?
"כדאי להם אפילו מאוד לעשות את זה, מי שלוקח משכנתא יכול לעשות את זה בעצמו עם ליווי מלא שלנו והידע שהם ירכשו יעזור להם לחסוך את עלות הקורס והרבה מעבר לכך, אפשר ממש להרוויח מקצוע על הדרך, אבל זה מתאים גם לאנשי נדל"ן ומשקיעי נדלן - שלא יצטרכו לשלם כל פעם מחדש וילמדו אחת ולתמיד איך למנף את העסקאות שלהם עצמם.

לצפייה בשיעור החינמי בנושא ייעוץ משכנתאות לחץ כאן>>


מאיפה נובע הביטחון שתהיה עבודה בתחום למי שמצטרף לקורס?
"תכנית ההכשרה הופכת אותך ליועץ משכנתאות, אבל היא כוללת בתוכה 2 קורסים, האחד מקצועי שהופך אותך ליועץ משכנתאות והשני הוא קורס עסקי, קורס שמלמד אותך איך אתה לוקח את הידע ופותח עסק חדש, כולל ידע מתקדם בנושאים של איך לקדם את העסק, איך להביא לקוחות חדשים, איך לנהל זמן ולהקים תשתית מיתוגית שכוללת תסריטי שיחה, פולו אפ, שיווק למתקדמים, וובינרים, משפכי שיווק - ואיך ניתן להגיע להכנסה של בין 20 ל- 30 אלף שקל עם 3 או 4 לקוחות בלבד בחודש.

אני מודה שהתחלת לסקרן אותי, אתה יכול להרחיב על כל מה שמקבל מי שמצטרף?
"או קיי, מדובר בתכנית ליווי שנמשכת 60 יום בלבד וכוללת 3 מפגשים אינטרנטיים בשידור חי, משימות על בסיס יומי, מעקב אישי של מנהל התכנית ושלושה מפגשים בסדנאות פרונטליות עם תרגול מעשי על תיקי משכנתא של לקוחות, החל משלב הפניה ועד הסיום - ומפגש סיום שבו מלמדים איך מקימים עסק בייעוץ משכנתאות כולל סדנת מכירות.

בשורה התחתונה אתה מקבל את הידע הכי עדכני והכי מקצועי שיש היום בתחום ייעוץ המשכנתאות ובגלל שהקורס דיגיטלי, אתה יכול לחזור על כל שיעור עד שתבין אותו לגמרי במקביל לקבוצת תמיכה וליווי שיש לנו בפייסבוק.

אז איך אפשר להצטרף לתכנית?
"לפני שאנשים מצטרפים לתכנית, אני מציע קודם כל לפנות כמה דקות כדי לצפות בסדרת הדרכות קצרה שהעליתי לרשת על כל עולם ייעוץ המשכנתאות, אתה לוחץ כאן על הקישור ונרשם לצפיה בחינם בסדרה. 

<< לצפיה בסדרת הסרטונים (חינם ללא התחייבות) על עולם ייעוץ המשכנתאות לחצו כאן על הקישור >>

 

*אין בכתבה זו, שום הבטחה להכנסה או התעשרות מתחום ייעוץ משכנתאות, ההצלחה של כל יועץ נמדדת ביכולתו האישית, המקצועיות ומספר גורמים נוספים.
כן יש לומר שמוצע קורס דיגיטאלי/פרונטאלי בסיום צפיית הסרטונים למי שיראה לנכון להצטרף לתחום ייעוץ המשכנתאות.
לעזרה או שאלות צור קשר: [email protected]