חי קרטיס (50) חושף: "עבודה במנעולנות מאפשרת לי להכניס עוד 3,000 ש"ח בחודש בשעת עבודה ביום!"

חי קרטיס הוא "הנדימן" (שיפוצניק) שעוסק בעבודות גבס. לפני כשלוש שנים, הוא נחשף לראשונה אל עולם המנעולנות. בעבודתו הוא מרוויח בין 5,000-6,000 בחודש, והמנעולנות מכניסה לו כ - 3,000 שקלים נוספים: "בגילי, כשיש לך עוד 3,000 שקל בצד, אז אתה נהנה". האם באמת אפשר להתפרנס ממנעולנות? יצאנו לבדוק!

אלפי אנשים בגילאי +40 מרגישים חוסר שביעות במקום העבודה שלהם. בנוסף, יש המון אחרים שמסיבות כאלו ואחרות - מוצאים עצמם במרדף אחרי מקום עבודה חדש. בשני המקרים, המשותף הוא תחושת התסכול. לעיתים היא נובעת מן הרצון לעשות שינוי ולעיתים מן הצורך הממשי בהכנסה. כך או כך, זה מוביל למצב של תקיעות. וחמור מכך -  זה גורם לאנשים לחשוב ולהאמין כי אין להם מה לעשות בנידון. 

אז קודם כל, יש מה לעשות. ואם אתם חשים כי הקריירה שלכם "תקועה" או לא ממצה - אז כדאי לכם (מאוד) לקרוא את הסיפור הבא:

חי קרטיס הוא שיפוצניק שכיר שמבצע עבודות גבס. הוא מרוויח (בממוצע) בין 5,000-6,000 שקלים בחודש. על פניו, עבודה יציבה כשכיר היא מעולה. אך מה אם לשלב לצידה עבודה נוספת... ?
אז זה בדיוק מה שקרטיס חיפש לעצמו - עבודה נוחה שתייצר לו הכנסה נוספת. 

בדומה לקרטיס, כאמור, ישנם אלפי אנשים בגילאי +40 אשר מרגישים כי המשכורת שלהם פשוט אינה מספיקה. ובדיוק מ - סיבה זו, הם מתחילים לחפש אחר קריירה חלופית או עבודה שנייה אשר תייצר עבורם הכנסה נוספת. ואם נודה על האמת, מדובר פה ב"מכת מדינה". הרי כולנו יודעים כי עבור אנשים מבוגרים יותר, זה הרבה יותר מאתגר להצליח למצוא עבודה. לשמחתו, חי גילה את תחום המנעולנות והחליט להירשם לקורס המנעולנות של בועז פמסון. בזכות המהלך הזה, הוא טיפח קריירה שנייה אשר מכניסה לו עוד 3,000 שקלים בחודש משעת עבודה ביום! למה נכנסת למנעולנות? מה היה חסר?
"בתור שכיר אני הייתי מרוויח 6,500 בחודש. עכשיו אני עושה עוד 3,000  משעת עבודה אחת ביום. יש לי יותר זמן למשפחה ולחברים, ואני לא צריך לעבוד מהבוקר עד הערב. יש לי יותר כסף בכיס, אני יכול לצאת ולבלות. כשאתה חי רק על המינימום, אתה לא יכול לעשות הרבה דברים."

לצפייה בקורס החינמי בנושא המנעולנות לחץ כאן >>


בשעת עבודה ביום?! מה אתה אומר! וישר שהתחלת לעבוד בזה הצלחת להכניס כל כך הרבה?
"האמת, זה לא היה ככה בהתחלה. אבל מהר מאוד עליתי על שיטה שעזרה לי להתחיל להרוויח יפה. פשוט התחלתי להכין ולחלק מגנטים ואנשים התחילו להתקשר אליי. וברוך השם - יש עבודה. ותחשוב שאני רק עושה מגנטים ומרוויח בחודש עוד  3,000 שקל בשביל שעה עבודה ביום... עוד קצת פרסום - והשמיים הם הגבול."

באמת כל הכבוד… ותגיד, הבנתי שבעבודה הזאת אתה עצמאי לגמרי. איך זה לעבוד בלי "בוס על הראש"?
"אתה בא, מחליף מנגנון, הבנאדם משלם לך ואתה הולך. אין לך אף אחד על הראש. אתה לא חייב לאף אחד כלום. בעבודות אחרות אתה צריך להחתים כרטיס ואני יכול לעבוד בשעות הפנאי שלי.  בקיצור - אתה חופשי. וכשיש לך עוד 3,000 שקל בצד, אז אתה נהנה."


בתמונה: חי קרטיס, מנעולן.  עבר את קורס המנעולנות של בועז פמסון.

וממה באמת אתה הכי נהנה בעבודה?
"אני הכי שמח כשקוראים לי בלילה לפתיחת דלת. ככה אני מקבל 600 שקל במקום 300 לקריאה ועל המנעול וההרכבה מגיע לי תעריף לילה. אני בקלות יכול להגיע גם  ל - 900 שקל. זאת פרנסה נהדרת. מתגמלת - במיוחד למי שמוכן לתת שירות בלילה. בגלל זה אני כותב על המגנטים שלי שירות 24/7."

ויש לאן לעלות משם?
"זה תלוי בך. אם אתה לא בנאדם עצלן ואתה קם ועובד - אתה יכול גם להרוויח 15 ואפילו 20 אלף שקל בחודש". 

מה אתה צופה בהמשך? אתה שוקל לעבוד בזה במשרה מלאה?
"באיזשהו שלב אני יהיה רק במנעולנות. אני מאמין שתוך חצי שנה אני אפתח עוסק מורשה, אשים שלט על האוטו ואכנס לעניין הזה חזק. אני מאמין שבעתיד אני ארוויח יותר ממנעולנות…"

לצפייה בקורס החינמי בנושא המנעולנות לחץ כאן >>


מה היית אומר לאנשים שמתעניינים במנעולנות? 
"הייתי אומר להם שכדאי להם ללכת על זה. תראה, מי שרוצה לעסוק בזה יכול גם להרוויח יפה. יש הרבה קריאות. ואני אגיד לך יותר מזה, אם הייתי היום אחרי צבא ובלי עבודה - הייתי עובד בזה ישר. לאנשים בני 45, 50 זה יותר קשה למצוא עבודה. מנעולנות זה פתרון מצוין בשבילם."אין בכתבה זו, בחלקה או בשלמותה, כל הבטחה להכנסה מתחום המנעולנות. הצלחה בתחום, בכל קנה מידה שהוא, תהיה תלויה ביכולותיו ובכישוריו האישיים של המנעולן . המרואיין הוא בוגר הקורס "מנעולן מקוון" והישגיו האישיים הם פרי השקעתו בלבד. בכל שאלה נוספת הנוגעת לקורס - ניתן ליצור עימנו קשר דרך המייל הבא: [email protected] כמו כן, תוכלו לקרוא פרטים נוספים ב- מסמך מדיניות הפרטיות של בועז פמסון.