ליהיא גרינר היישר מספסל האקדמיה: מחקר חדש מראה שאפשר לרדת במשקל ולשמור על כך! רק צריך לדעת איך

מסתבר כי הדרך היחידה לרדת במשקל ובאמת לשמור על כך יכולה להתבצע באמצעות שני גורמים מרכזיים: 1. לאכול מה שאוהבים ו-2. ללמוד כיצד להתאים את התזונה לאורח החיים שלנו מבלי לוותר על דבר. כאשר פותרים את שני הדברים האלה, מסתבר כי הסיכוי לרדת במשקל וגם לשמור על כך, עולים בעשרות אחוזים. הכירו את תוכנית התזונה עם תוכנית הליווי שיוצאת האח הגדול והמשתתפת בעונה האחרונה של הישרדות (עוד לא שודר) חושפת. אנחנו מתרגשים.

עולם הדיאטות הרווי בשיטות, גישות וטרנדים, באותה מידה גם רווי באין סוף כשלונות ורק מעט מאוד הצלחות מעלה את השאלה המאוד קריטית ״למה?״. למה כמעט כל דיאטה שעושים נכשלת? הרי שעם התפתחות הידע, המחקר והמדע, ויחד עם זאת העלייה במודעות לאורח חיים בריא והרצון להתחטב, היינו מצפים שיותר ויותר אנשים יצליחו להגיע למשקל היעד שלהם ולשמור על כך, לא? ובכל זאת רק יותר ויותר נחשפים ונגררים לעולם האכזר הזה, מעגל אין סופי ללא רחמים  שנקרא ״דיאטה להרזיה״.

קבלו את הסוד הכמוס לירידה במשקל, בטן שטוחה וחטובה וכמובן את הנוסחה הסודית לכיצד לשמור על כך ->

אבל ייתכן שיש משהו בחקרים החדשים שיתנו לנו תקווה? החלטנו לראיין את ליהיא גרינר, פרשנית האח הגדול, מנחת סדנאות בריאות ומנטורית לאורח חיים בריא, שרק לאחרונה יצאה עם הדיאטן שלה בתוכנית תזונה מהפכנית שמותאמת לנשים ולכל כיס, מה שעורר סערה לא קטנה בקרב ציבור הנשים והוכרז כאקס פקטור של הדיאטות להרזיה. 

 

״ליהיא למה בעצם הדיאטות לא מצליחות?״

זה נורא פשוט…במקום לחפש לשנות את ההרגלים הלא טובים, יש נטיה לחפש את הפתרון הקל והמהיר. אין בעיה לרדת מהר, אבל אם רק תסבלי, אז מה הטעם? אני גם ירדתי הרבה משקל ובקצב ממש טוב, אבל לא סבלתי. והעובדה לפנייך…אני שומרת על כך. 

פשוט למדתי לאכול אוכל טעים וכמובן כל מה שאני אוהבת כמו פנקייקים, לחמניות, פיתה. בנוסף למדתי לשלב אוכל בחוץ, למדתי להקשיב לגוף ולהתאים לו כמויות. 

״אבל למה רוב האנשים שחושבים על דיאטה, ישר מורידים כל מה שטעים

כי כשלא יודעים את הדרך הנכונה, אז פשוט הולכים על משהו כללי מאוד וישר חותכים את כל מה שמפחדים ממנו. בעיקר חותכים פחמימות, אורז, סוכרים ובסוף נשארים עם ירקות. סובלים כל הזמן ואז מעלים במשקל. התוכנית שבנינו באה להציג עולם אחר! תאכלי מה שבא לך והוספנו את הליווי שלנו כדי לעזור לכל אחת במשך 4 שבועות ללמוד לעבוד עצמאית עם התוכנית הזאת כדי שגם תפסיק לבזבז כסף על שטויות. 

 

״מה המחקרים החדשים בעצם אומרים? איך אפשר לעשות זאת אחרת

תראה, היום ידוע חד משמעית וגם רואים את זה בשטח: אני על הלקוחות שלי והדיאטן שאני עובדת איתו על הלקוחות שלו, שאם זה לא מבוצע בצורה שפשוט מותאמת למה שאתה אוהב לאכול, עם מה שאתה אוהב לאכול והכי חשוב מותאם לאורח החיים שלך, אתה פשוט סובל, ואז גם אם תרד ולא משנה כמה, ככל הנראה באיזשהו שלב בחייך אתה תעלה. מספיק משהו ריגשי קטן שיעבור עלייך ואתה תישבר.

אבל אם תדע ליהנות מהדרך, יש סיכוי הרבה יותר גבוה שזה יצליח!

 

״בעצם מה שאת אומרת שכל מה שנותר לדעת, זה כיצד ליהנות מהדיאטה?״

yes!!! חובה חובה חובה להנות ולא לסבול. זה הצעד הראשון. אני לא אומרת לך תאכל פיצה כל יום אבל אתה חייב ללמוד לשלב גם את זה. 

הנפש שלך דורשת! וזו התוכנית החדשה שבנינו עם הדיאטן שאני עובדת איתו פליקס פלג. פשוט החלטנו ליצור מודל תזונה מנצח שמאפשר לך גם לרדת וגם להנות כי אתה בעצם יכול לבנות לעצמך את התפריט שמותאם לך אישית לפי מה שאתה אוהב.

 

נשמע מדהים! איך זה בעצם עובד? ואת ממש מלווה?

אז זו תוכנית תזונה אינטרנטית שמיועדת לנשים שרוצות לרדת במשקל מהר אבל בצורה בריאה. כלומר כל התכנים סגורים באתר עם שם משתמש וסיסמא ובניתי אותה יחד עם דיאטן קליני. זו תוכנית דיאטה עם התיאוריה והפרקטיקה, סרטונים, משימות, מתכונים וכמובן תוכנית תזונה שמותאמת אישית שזה כמובן היה הכי  מאתגר. כי לכל אחת יש סגנון חיים שונה, וכל אחת יש לה את הסיבה שלה שהיא לא מצליחה לרדת במשקל וממש הצלחנו להתאים תוכנית הרזיה שמותאת אישית לכל אחת!!!

אז בעצם זה עובד ככה:

״עשינו איפיון של דמויות שונות של נשים שלא מצליחות לרדת במשקל (למשל כי היא אוכלת הרבה בלילות, או לא לא מצליחה להתארגן לוגיסטית, או נשברת בגלל הימנעות ממתוקים, לא מצליחה לקום בבוקר עם מוטיבציה ועוד), ובנינו תוכנית שמאפשרת לכל אחת למצוא את הדמות שלה ובהתאם לכך להתאים לעצמה את הכמויות המותאמות לה אישית (שזה נורא חשוב! במקום לומר שאם את אישה תאכלי 1000 קלוריות), וגם מאפשרת לכל אחת לאכול כל מה שהיא רוצה (פיתה/ במבה/ חטיף שוקולד).״

״וכן אני מלווה, מה הבעיה? הרי זו תוכנית מעולה וחברתי לדיאטן קליני שזו המומחיות שלו! ואנחנו נותנים ליווי שלם אישי ולא קבוצתי שלפעמים מרגישים לא בנוח לשאול. אלא לכל אחת יש גישה אישית אלינו לשאול מה שרוצים לאורך התוכנית הזאת של 4 שבוועת, וזה גם במחיר בדיחה. אחנו פשוט יודעים שיצרנו את התוכנית המושלמת והפשוטה כדי שכל אחת תקבל את הכלים. 

 

למעשה את אומרת פה שיצרת תוכנית תזונה לירידה במשקל שמותאמת לנשים שמאפשרת התאמה אישית גם בכמויות וגם במאכלים?

כן! זו בעצם הגאונות של התוכנית אבל לא רק! אין ספק היום שכל נושא ההרזיה הוא נושא מאוד רגיש וכאוב וכולנו רוצים את הפתרון המהיר אבל בעידן של היום שעובדים הרבה שעות, יש הרבה יותר לחץ, למצוא אפילו דקה אחת לעצמי עם הקפה זה כבר אתגר, אז בנוסף לכל זה עוד לסבול בדיאטה שמונעת מכל אחת טיפת הנאה אחרונה באוכל? זה פשוט כבר לא ריאלי!

אז כל מה שרצינו יחד עם הדיאטן פליקס פלג, זה ליצור תוכנית תזונה שלא מסבכת אותך, שלא עושה לך כאב ראש, אלא את פשוט בוחרת מה שאת אוהבת לאכול כי זה בכמויות שלך (בצורה מותאמת אישית לדמות שלך) וזהו…את מרזה!

 

אז בחרתי דמות ומה הלאה? איך אני ממשיך? איך אני לומד לשמור על התוצאות? ואם אפשר לשאול, כמה כבר הצטרפו?

יפה! אז בנינו מודל 4 שבועות של משימות שכולל איפיון דמות, האצת התהליך, שלב נוסף שבו לומדים כיצד ולמה לאכול יותר פחמימה בכדי להרזות!!! זו שיטה מיוחדת של פליקס שהוא מלמד אותה כבר כמה שנים במכללות ובכנסים ובנוסף לזה הכנסנו עוד תכנים של מוטיבציה שיכוונו כל אחת לדרך הנכונה. 

 

ואחרי כל זה יש את נושא השימור שבנוי מכמה שלבים ואנחנו פשוט מסבירים ומלמדים שלב אחר שלב. למעשה בנינו פה שפה מיוחדת שמי נכנסת לתוכנית לומדת אותה תוך שעה, ופשוט מתקדמת ומתקדמת בלי להביט לאחור. 

זאת לא עוד תוכנית תזונה שבה את פשוט אוכלת פחות וזהו. אלא המטרה שלה באמת לאחר שעוברים על כל התכנים, להבין מהי הדרך הנכונה עבור הגוף שלך. מה את צריכה, כמה את צריכה וזו הדרך היחידה שעובדת. התוכנית הזאת פשוט מדהימה בפשטות, בקלות ובהנאה שלה. 

קבלו את הסוד הכמוס לירידה במשקל, בטן שטוחה וחטובה וכמובן את הנוסחה הסודית לכיצד לשמור על כך ->

בנוסף לזה הכנסנו ספר מתכונים מיוחדים שכוללים ממרחים, קינוחים, עוגיות, עוגות, מנות עיקריות ועוד שפשוט משתלבים בצורה מוגדרת בתפריטים. ולא עוד פשטידת ברוקולי. ממש אוכל טעים ואמיתי כמו עוגיות חמאת בוטנים, חטיפי שוקולד,קנלוני ועוד. 

וכמובן עוד מלא בונוסים :)

 

ובוודאי שאפשר לשאול! מעל 1000 נשים. אנחנו מקווים שנגיע ל- 2000 עד סוף החורף כדי שנוכל לחולל מהפכה אמיתית. 

 

לסיכום

עולם הדיאטה סוער ונסער מאלפי כיוונים שונים אבל ייתכן באמת שהסוד הוא לראות מה מתאים לכל אחד וכל אחת. מקווים שיש פה מהפכה של ממש באמצעות הנושא של לאכול מה שאוהבים ועדיין לרדת במשקל בהתאם לדמות שלנו ולקשיים שלנו. רק הזמן יגיד אבל נשמע מבטיח.

אם מעניין אתכן לקרוא עוד תוכנית התזונה של גורו התזונה ליהיא גרינר, מוזמנות להיכנס כאן