מתחם כיתות סופר טכנולוגי אבל גם אנושי – יש דבר כזה!

מסתבר שיש מתחם כיתות חדש שהוא גם סופר טכנולוגי אבל גם אנושי, שזה לא פחות חשוב עבורי!

אבל זה סוף הסיפור. בואו נקפוץ שנה אחורה - קיץ 2018 אני מסיימת 4 שנים של לימודי נטורופתיה ומוכנה לטרוף את העולם ולהגשים את מה שבשבילי זאת סוג של שליחות שבגללה התאמצתי כל כך במהלך הלימודים - לעזור לכמה שיותר אנשים להיות בריאים יותר. האמת שזה חלום ילדות שמלווה אותי כבר שנים... אז פיניתי את חדר העבודה בבית שלי והפכתי אותו למעין קליניקה בה התחלתי לקבל מטופלים. תחושת הסיפוק היתה אדירה אבל... לאט לאט הרגשתי שזה לא זה, זה מעט מידי, קטן מידי, ככה לא אוכל לעזור להרבה אנשים כמו שחלמתי.

לאחר שבועיים של מחשבות הגעתי למסקנה שהעברת הרצאות וסדנאות זה הפתרון עבורי. יש לי המון ידע לגבי איך לנהל אורח חיים בריא וכך אוכל להעביר אותו להרבה אנשים בבת אחת. ישבתי, עברתי על כל החומר, נאבקתי בתוכנת המצגות (אני לא הכי טכנולוגית...) ובניתי הרצאה לתפארת! השלב הבא היה לשכור כיתת הרצאות ולפרסם את ההרצאה שלי. סגרתי במקום שהיה נראה ממש נחמד ומזמין, סיפרתי לכל מי שאני מכירה על ההרצאה שאני עומדת לערוך עוד שבועיים, פרסמתי אותה בפייסבוק (גם ממומן) וקיבלתי הרבה תגובות חמות והיענות אבל... ברגע האמת מצאתי את עצמי מול כיתה של 4 אנשים :( בגלל שרציתי לעזור לכמה שיותר אנשים, תמחרתי את ההרצאה שלי במחיר שווה לכל נפש, כך שאתם יכולים לתאר לעצמכם שהכנסה של 4 כרטיסים לא מתקרבת לרבע מהמחיר ששילמתי על שכירת הכיתה. הייתי ממש מבואסת – גם לא עזרתי לכמות אנשים גדולה כמו שחלמתי וגם הפסדתי לא מעט כסף על הכיתה עצמה…

להרצאה הבאה החלטתי שאהיה כבר יותר מחושבת – קודם אפרסם אותה ואמכור כרטיסים מראש ורק כשיהיו לי מספיק נרשמים אשכור כיתה. שוב התבדיתי! בגלל שלא ציינתי תאריך ושעה ספציפיים בפרסומים של ההרצאה שלי, אף אחד לא היה מוכן להתחייב ולקנות כרטיס. זה כבר לגמרי הוציא לי את האוויר מהמפרשים וכבר עמדתי לוותר על החלום ולהשאר רק עם הקליניקה הביתית והקטנה שלי.

ואז... בשיחת קפה סתמית עם חברה, היא סיפרה באגביות על כך שבן הזוג שלה (צלם) התחיל העביר סדנאות צילום בראשון-לציון במקום שנקרא "FLOOR5" ושיש להם שירות מגניב כזה של "לא הצלחת למלא כיתה? דחה את השימוש בה ללא עלות נוספת לתאריך חלופי" ושהוא פשוט דחה פעמיים את סדנת הצילום האחרונה שלו עד שהיא התמלאה מפסיק והיתה גם רווחית. האינסטינקט הראשוני שלי היה חשדנות כי זה נשמע טוב מידי מכדי להיות אמיתי, אבל הלכתי לבדוק את זה בעצמי (מה כבר יש לי להפסיד). גיליתי מקום יוקרתי ומזמין, עם המילה האחרונה בכל מה שקשור לעזרים טכנולוגיים להעברת הרצאות וסדנאות (כולל האפשרות לצלם ולשדר בלייב את ההרצאה לרשתות החברתיות או לשמור אותה כנכס דיגיטלי – טירוף! בכלל לא ידעתי שקיימים דברים כאלה) ובעיקר -אנשים! הצוות במקום כל כך מקצועי ונחמד. הם קלטו אותי בשניה, הבינו את הוויבים שלי, מה אני רוצה ואיזה רושם ואווירה אני רוצה להרצאה שלי וכמו שחברה שלי סיפרה  - הם באמת אפשרו לי להזמין כיתה ולדחות את השימוש בה אם אני רואה שאני לא מצליחה למלא את ההרצאה שמיועדת לאותו תאריך! כמובן שגם אני נאלצתי לדחות כמה פעם אחת את ההרצאה הראשונה, אבל מהרגע שמילאתי את הכיתה כבר הייתי על הגל! הנוכחים בהרצאה שמאד התלהבו ממנה ספרו לחברים ולמשפחות שלהם ואת ההרצאה הבאה כבר מילאתי בלי לדחות וגם כמעט בלי לפרסם בעצמי.

אין ספק שזה המקום המושלם לעשות בו את הצעדים הראשונים בעולם ההרצאות והעברת הסדנאות, והאמת היא שהמקום כל כך מרשים והצוות כל כך מקסים ואני ממליצה בחום גם למעבירי ידע מנוסים לבוא להתרשם ממנו ולהעביר בו את ההרצאות/הדרכות/סדנאות שלהם.

רוצים לקבוע איתם פגישה?

לקביעת פגישה השאירו פרטים: >>

(דרך אגב, אני לא מקבלת מהם אחוזים או משהו כזה. פשוט ממש בא לי לפרגן כי לגמרי מגיע להם)